رویداد ملی اینوتک سلامت ۱۹ تا ۲۱ آبان با رویکرد حمایت از کارآفرینی و فناوری های حوزه ی سلامت برگزار شد. این رویداد مهم ۴ محور و موضوع اصلی داشت که یکی از آن ها بحث گردشگری سلامت بود. به همین علت مدیران ما تصمیم به شرکت آریامدتور در اینوتک سلامت گرفتند. در این مطلب قصد داریم گزارشی از حضور آریامدتور در اینوتک سلامت در بخش های کارگاه ها، جشنواره ایده های برتر و پنل گردشگری سلامت ارائه کنیم:

این رویداد ۳ روزه شامل بخش های مختلف از جمله کارگاه های آموزشی، پانل های کاربردی با موضوعات محوری، بخش منتورینگ برای ایده های مرتبط و در پایان جشنواره و اعلام ایده های برتر بود.

گردشگری سلامت آریا یکی از فعال ترین غرفه های بخش نمایش ایده و محصول بود و با استقبال بسیار خوب مربی ها و مدرس ها و همچنین سایر همکاران مواجه شد.

آریامدتور در اینوتک سلامت

همچنین در آخرین روز رویداد یک پانل تخصصی با موضوع گردشگری سلامت و با حضور بزرگان و صاحب نظران مدیکال توریسم اعم از مدیران و مسئولان سیاست گذار دولتی و همچنین فعالان بخش خصوصی برگزار شد که در این پنل هم گردشگری سلامت آریا حضور فعال داشت.

مهم ترین مباحثی که در پانل گردشگری سلامت به آن پرداخته شد بررسی موانع موجود بر سر راه مجوز ها و چالش های جذب بیمار از مبدا بود.

در پایان از ایده های و محصولات نیمه صنعتی و اولیه در حوزه های تجهیزات پزشکی و بیوتکنولوژی تقدیر به عمل آمد.

اینوتک سلامت ۲ رویدادی بود که با همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، پژوهشگاه ابن سینا جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم توانبخشی در تهران برگزار شد و قرار شد دبیرخانه ی آن به صورت مستمر به فعالیت خود ادامه دهد.

وب سایت رویداد اینوتک سلامت

مطالب مرتبط گردشگری سلامت

شروع استارتاپ ها در گردشگری سلامت