شبکه بین‌المللی العالم شبکه ماهواره‌ای به زبان عربی است. این شبکه در بسیاری از کشور‌های عرب زبان و همچنین نقاط مختلفی از دنیا دفتر دارد. این شبکه تقریبا در تمام دنیا پخش می‌شود و طیف گسترده‌ای از مردم جهان مخاطب این شبکه هستند.

بخش تهیه گزارش و مستند شبکه‌ی العالم با حضور در دفتر تهران شرکت گردشگری سلامت آریا (آریامدتور) برنامه جامعی از وضعیت گردشگری درمانی و سلامت در ایران تهیه کردند. در این برنامه ابعاد مختلف گردشگری پزشکی در ایران مورد بررسی قرار گرفته است.

گردشگری سلامت و مدیکال توریسم در ایران به دلیل حضور پزشکان صاحب‌نام، مراکز درمانی و بیمارستان‌های استاندارد و با کیفیت رونق قابل توجهی داشته است و مردم دنیا برای دریافت خدماتی زیبایی و درمانی به ایران سفر می‌کنند. گستره جغرافیایی بیماران خارجی فقط از کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس نیست، بلکه از تمام نقاط جهان با ملیت‌های مختلف به ایران می‌آیند و امورات پزشکی و درمانی خود را اینجا انجام می‌دهند. از آنجایی که شرکت گردشگری سلامت آریا در زمینه توریسم درمانی و پزشکی در منطقه پیشتاز است، مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی و داخلی قرار گرفته است.

 

مطالب مرتبط گردشگری سلامت

شروع استارتاپ ها در گردشگری سلامت