شبکه عربی العالم در مورد گردشگری سلامت در ایران و شرکت گردشگری سلامت آریا گزارشی ارائه کرد که در این گزارش درباره تخصص‌های پزشکی مشهور در ایران و خدمات پزشکی برای گردشگران خارجی صحبت شد.

به تازگی در پزشکی ایران، دربسیاری از بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی ایران، بخش هایی ویژه برای بیماران خارجی اختصاص داده شده است. این کار به منظور تسهیل روند آزمایش های لازم و انجام عمل های جراحی درمانی و زیبایی بدون نیاز به هدر رفت بیمار در صف انتظار بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها صورت گرفته است.

این بخش های مخصوصِ بیماران خارجی، مجهز به آخرین تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته می‌باشند و داراى کارکنان آموزش دیده و متخصص در زمینه برخورد با بیماران خارجی و پزشکان متخصص در زمینه‌های مختلف پزشکی از جمله زیبایى، ناباروری، اعصاب، قلب، چشم پزشکی، دندانپزشکی و بسیاری از رشته های دیگر می‌باشند.

شرکت Ariamedtour (گردشگری سلامت آریامدتور)، در زمینه روند تسهیل ورود بیماران و دسترسی آن‌ها به درمان لازم در پیشرفته‌ترین بیمارستان‌ها، و نزد بهترین پزشکان، با برنامه‌ریزی منظم از لحظه ورود به ایران تا زمان بازگشت بیمار به کشورش، با اختلاف زیاد نسبت به رقیبان در صدر بهترین شرکت های ارائه دهنده این خدمات قرار دارد.

آریامدتور تاکنون خدمات خود را به بیماران بسیاری از کشورهای مختلف جهان از جمله آمریکا، کانادا، دانمارک، هند، پاکستان، عراق، و بسیاری از کشورهای دیگر ارائه داده است.

در پایان باید توجه داشت که کارکنان شاغل در شرکت گردشگری سلامت آریا، متخصص در تمام رشته‌های پزشکی، مسلط به زبان هایی مانند عربی، انگلیسی، ایتالیایی، و اسپانیایی هستند. لازم به ذکر است که آریامدتور شرکت با بهترین پزشکان و بیمارستان‌های شناخته شده در ایران همکاری می‌کند.

ویدئوهای مرتبط گردشگری سلامت

درمان باروری زوج پاکستانی در ایران