در حاشیه نمایشگاه تجهیزات پزشکی کیش (هرمز هلث) مسئولین شرکت گردشگری سلامت آریا با مدیران بیمارستان تخصصی و فوق تحصصی منطقه آزاد کیش درمورد همکاری در جهت پذیرش بیماران رایزنی کردند که درنهایت دو طرف تصمیم به آغاز همکاری گرفتند.

مسئولین شرکت آریا پس از آشنایی با امکانات و تجهیزات پزشکی بیمارستان کیش از طریق این نمایشگاه و آشنایی با پزشکان متخصص این بیمارستان، برای ارائه پذیرش و اعزام بیماران خارجی به این جزیره زیبا ابراز تمایل کردند که این امر موافقت طرف مقابل را نیز در پی داشت.

گردشگران خارجی بدون نیاز به دریافت ویزا این امکان را دارند که به جزیره کیش در جنوب ایران سفر کنند و به مدت ۱۴ روز (بدون ویزا) در این منطقه آزاد اقامت داشته باشند. این مزیت به افرادی که قصد سفر به ایران برای اهداف پزشکی-درمانی دارند و در عین حال مشکل اخذ روادید دارند این امکان را فراهم می­کند که مستقیم به جزیره کیش پرواز کنند و در بیمارستان مجهز کیش تحت درمان قرار گیرند.

بیمارستان کیش دارای بخش وی آی پی مخصوص پذیرش بیمارستان خارجی است که دارای امکانات مناسبی برای ارائه خدمات به اتباع خارجی می­ باشد.

هرمز هلث

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی کیش، هرمز هلث  (Hormoz Health)، آذرماه سال ۹۶ برگزار شد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی هرمز هلث دومین نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی کشور بعد از ایران هلث است که هرساله در جزیره کیش برگزار می­ شود. با توجه به عدم نیاز به روادید برای اتباع خارجی، بازدیدگنندگان خارجی زیادی به ویژه از کشورهای همسایه از این نمایشگاه دیدن می­کنند. برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی امکانات و توانمندی­های حوزه پزشکی و سلامت ایران به دنیا است. پس از تحریم شرکت­های ایرانی توسط کشور امارات برای شرکت در نمایشگاه عرب هلث در این کشور، ایده راه­اندازی این نمایشگاه شکل گرفت و تاکنون چهار دوره از این نمایشگاه برگزار شده است.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی کیش

نمایشگاه تجهیزات پزشکی کیش (هرمز هلث)


بیمارستان کیش

بیمارستان کیش


بیمارستان کیش

بخش پذیرش بیماران خارجی بیمارستان کیش

خدمات پزشکی بیمارستان کیش

خدمات پزشکی بیمارستان کیش

مطالب مرتبط گردشگری سلامت

شروع استارتاپ ها در گردشگری سلامت