ایان برای عمل زیبایی بینی از بریسبین استرالیا به تهران سفر کرد. وی که پیش از این نیز برای جراحی پلاستیک صورت سفری به ایران داشته است، این بار برای جراحی ثانویه بینی به ایران آمده بود. این سفر توسط آریامدتور برنامه‌ریزی شد که به طور تخصصی در زمینه گردشگری سلامت فعالیت می‌کند. این شرکت تمام روند سفر ایان و درمان وی را از زمان گرفتن ویزا، رزرو هتل، زمان جراحی و نیز رفت و آمد شهری وی را برای او برنامه‌ریزی کرد.

عمل ثانویه بینی بیمار استرالیایی

تجربه سفر بیمار استرالیایی به ایران

هماهنگی‌ها برای تمام خدمات توریسم سلامت در یک پکیج، توسط شرکت گردشگری سلامت آریا صورت می‌پذیرد که ایان آن را “یک مجموعه چندمنظوره گردشگری و سلامت” می‌نامد و تمام نیازها برای سفر و انجام درمان پزشکی یا زیبایی را برآورده می‌نماید.

ایان بعد از این سفرها به ایران، به‌ویژه آخرین سفرش، تصویری بسیار مثبت از این کشور به دست آورده است و اذعان دارد ایران کشوری بسیار زیبا، با مردمانی مهمان‌نواز است. ایان از غذاهای ایرانی نیز بسیار لذت برده و معتقد است برخلاف آن‌چه مردم در رسانه‌ها می‌بینند ایران برای سفر بسیار امن می‌باشد. این بیمار استرالیایی می‌گوید: “درست است که دنیا بسیار بزرگ و ترسناک است، اما نباید هرچه در رسانه‌ها می‌بینیم باور کنیم. ایران به واقع کشوری امن و دوست داشتنی است.”

وی افزود “آن‌ها با من همچون عضوی از خانواده رفتار کردند. حتی زمانی که برای قدم زدن بیرون می‌رفتم کوچک‌ترین احساس ناامنی نداشتم”.
ایان پیش از این یک جراحی بینی و همچنین جراحی فک، گونه، چانه و ایمپلنت لب داشته است. دکتر محبوبی راد یک جراح پلاستیک شناخته شده ایرانی و بسیار ماهر و خوش‌نام است. درصورتی که بیمارانِ دکتر فرشید محبوبی راد از نتیجه عمل خود رضایت کامل نداشته باشند و یا مشکلی بعد از عمل اولیه به‌وجود آید، وی عمل ثانویه را به صورت رایگان برای آن‌ها انجام می‌دهد. متاسفانه بینی ایان در یک حادثه آسیب دید و موجب شد او برای عمل ثانویه بینی اقدام کند تا آسیب وارده را اصلاح نماید.

به عنوان بخشی از خدمات شرکت مدیکال توریسم آریا به بیماران خارجی، در ابتدا استقبال از وی در فرودگاه انجام شد و پس از پیک‌آپ فرودگاهی به عنوان خوش‌آمدگویی نهار در رستورانی ایرانی صرف شد. تمام رفت و آمدهای او از هتل و بالعکس توسط مجموعه آریا با برنامه‌ریزی قبلی صورت گرفت.

پس از دیدار پزشک برای آخرین بار و برداشتن اسپیلینت و چسب بینی، ایان ایران را با خاطراتی بسیار دلپذیر ترک نمود. مهمان استرالیایی با این‌که پیش از این به ایران سفر کرده بود گفت: “کاش پیش از این با آن‌ها [آریا مدتور] آشنا شده بودم، آشنایی با این گروه برای من بسیار سودبخش بود.”

جراحی زیبایی بینی بیمار استرالیایی در ایران

صرف ناهاری دوستانه در یک رستوران ایرانی

پایتخت جراحی بینی

ایران به دلیل داشتن بیش‌ترین تعداد جراحی زیبایی بینی نسبت به جمعیت، به عنوان پایتخت جراحی بینی در دنیا شناخته می‌شود. جراحان بینی ایرانی بسیار ماهر و با تجربه هستند و با توجه به تقاضا برای جراحی بینی، برخی از آن‌ها در طی روز چندین جراحی پلاستیک دارند.

نه تنها کیفیت جراحی پلاستیک در ایران استثنایی است، قیمت‌ها نیز مناسب و جالب توجه است. افراد مختلف به طور روز افزونی از سراسر جهان به ایران می آیند تا جراحی بینی خود را در این کشور انجام دهند و تهران هم اکنون یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای جراحی بینی است.

ویدئوهای مرتبط گردشگری سلامت

درمان باروری زوج پاکستانی در ایران