صباحت، دختری آلمانی و ترک تبار است که چندی پیش برای جراحی بینی به ایران آمد. او در آلمان 5 بار عمل زیبایی بینی داشت، اما همچنان از نتیجه نهایی ناراضی بود.

صباحت تصمیم گرفت این بار عمل زیبایی بینی خود را جایی خارج از آلمان انجام دهد، به همین جهت تحقیق در مورد بهترین کشورها و جراحان زیبایی را آغاز نمود. در این جستجوها دریافت که ایران یکی از بهترین مقاصد برای جراحی بینی است و تصمیم گرفت یک جراح ایرانی حاذق را برای عمل ششم انتخاب کند.

اما دغدغه او مسائل جانبی سفر و اقامت در ایران بود. تنها سفر کردن به کشوری ناآشنا برای عمل جراحی و برنامه‌ریزی آن برای صباحت مشکل بود. خانواده او نیز نگرانی‌های بسیاری در این خصوص داشتند.

او در جستجوهای اینترنتی، با وبسایت شرکت گردشگری سلامت آریا آشنا شد و با بررسی سایت و سپس تماس با تیم مشاوره، این شرکت را برای برنامه‌ریزی سفر خود انتخاب کرد. مزیت آریامدتور برای صباحت این بود که پکیجی کامل در اختیار او قرار می‌داد. پکیجی شامل مترجم و راهنما، یک برنامه‌ریزی دقیق برای اقامت، رزرو هتل و … . این دقیقا چیزی بود که صباحت نیاز داشت تا بدون هرگونه نگرانی تنها به ایران سفر کند.

بعد از تمام هماهنگی ها و تعیین وقت جراحی، صباحت به ایران آمد و در فرودگاه مورد استقبال گرم مترجم و راهنمای شرکت قرار گرفت و سپس به سمت هتل محل اقامت او رفتند. راهنما در تمام طول اقامت در کنار صباحت بود.

پس از جراحی، صباحت همچنان نگران بود که به نتیجه مطلوب خود دست نیافته باشد اما در آخرین ملاقات با پزشک و پس از برداشتن اسپلینت صباحت بسیار خوشحال و راضی بود که به ایران آمده و پزشک توانای ایرانی جراحی بینی وی را انجام داده است.

روز آخر، بعد از چک آپ نهایی و دریافت اجازه پرواز، صباحت ملاقاتی با مدیریت آریامدتور داشت و هدیه ای به نشانه مهمان نوازی به او تقدیم شد. او از سفر خود و جراحی انجام شده بسیار راضی بود و تمایل دارد برای عمل‌های زیبایی بعدی نیز به ایران مراجعه کند.

گالری تصاویر مرتبط گردشگری سلامت

سفر درمانی بیمار افغان به ایران
کنگره گردشگری سلامت در ایران
نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی در عمان آوریل 2018