جراحی زیبایی بینی دختر سوئدی در ایران: هبه، شهروندی سوئدی برای عمل زیبایی بینی خود به ایران سفر کرده است. وی برای این جراحی به همراه مادرش به ایران آمد تا برای مراقبت‌های بعد از عمل، او را همراهی کند. هبه به مدت یک‌سال به جستجوی پزشک مناسب برای جراحی بینی‌اش پرداخته و گزینه‌های زیادی را بررسی کرده بود تا نهایتا راهی ایران شد. این دختر عراقی الاصل در بین پزشکان اروپا و آسیا، جراحان زیبایی ایرانی را بهترین انتخاب برای عمل زیبایی بینی خود یافت.

آشنایی با آریامدتور

زمانی که هبه درحال جستجوی اینترنتی برای یافتن یک پزشک ایرانی خوب و همچنین راهی برای هماهنگی‌های سفرش به ایران و انجام جراحی بود، با سایت آریامدتور آشنا شد. او صفحه‌های سایت از جمله بخش مربوط به جراحی بینی در ایران را بررسی کرد و با مزایا و خدمات شرکت گردشگری آریا برای بیماران خارجی آشنا شد. این‌ها همان خدماتی بودند که هبه به دنبال آن می‌گشت.

وی همچنین ویدئوی مصاحبه با بیمارانی که تجربه جراحی پلاستیک در ایران ، به ویژه عمل زیبایی بینی را داشتند تماشا کرد که موجب شد برای انجام این جراحی در این کشور مصمم شود.

او از طریق بخش مشاوره رایگان وب‌سایت سوالات خود را مطرح نمود و پس از ارسال عکس‌های لازم و اطلاعات ضروری، روند مشاوره اولیه انجام شد. سپس هبه تصاویر نمونه قبل و بعد جراحی بینی برخی از پزشکان ما را مشاهده کرده و درنهایت یکی از آن‌ها را برای جراحی بینی خود انتخاب نمود.

هماهنگی سفر از سوئد به ایران برای انجام عمل بینی

خیلی زود هبه در مورد سفر به ایران مصمم شد و تصمیم گرفت یک جراح ماهر ایرانی را برای عمل زیبایی خود انتخاب نماید. او در ابتدا تا حدی در مورد سفر به یک کشور خارجی برای جراحی و دشواری‌های آن نگران بود و نیاز داشت تا امنیت و آسایش سفر او تأمین شود. بنابراین، ارتباط خود را برای چند هفته با آریامدتور حفظ نمود و طی آن سوالات و جزئیات بیشتری در مورد هماهنگی‌های سفر، اقامتش در ایران و همینطور خدمات قبل و بعد از عمل جراحی دریافت کرد. تیم شرکت آریامدتور تمام اطلاعات لازم در مورد خدمات شرکت از جمله هماهنگی وقت پزشک، کلینیک و بیمارستان، هتل، حمل و نقل و مترجم و پیگیری پس از عمل را در اختیار هبه قرار دادند.

زمانی که هبه از همه جوانب سفرش اطمینان حاصل کرد، برای داشتن سفری دلچسب‌تر، تصمیم گرفت مادرش را نیز در این سفر با خود همراه کند. با تعیین تاریخ عمل، تمام برنامه ریزی‌ها انجام شده بود و پس از صدور ویزا با کمک شرکت گردشگری آریا، پرواز آن‌ها نیز رزرو شد.

ورود بیمار سوئدی به تهران

با ورود هبه و مادرش به فرودگاه بین‌المللی تهران، راهنما و مترجم آریامدتور با گل به استقبال آن‌ها رفت و آن‌ها را تا هتلی که توسط شرکت برایشان رزرو شده بود همراهی کرد. هبه و مادرش شب را در هتل سپری کردند و برای ملاقات روز بعد با پزشک آماده شدند.

عکس قبل و بعد جراحی زیبایی بینی

عکس قبل و بعد جراحی بینی هبه، بیمار سوئدی

ملاقات با جراح زیبایی بینی

روز بعد میهمانان به همراه مترجم به کلینیک خصوصی دکتر رفتند. دکتر با هبه ملاقات کرد و در مورد جراحی، دستورات قبل از جراحی، نتیجه و … صحبت کردند. او با نشان دادن چند نمونه عکس به پزشک توضیح داد که چه فرم بینی مورد علاقه‌اش است، پزشک نیز به دقت به تمام درخواست‌های او گوش سپرد و برای تحلیل بیشتر و همینطور عکس‌های قبل و بعد در اتاق مخصوص عکاسی چند عکس از بینی بیمار گرفت. به علاوه چند آزمایش قبل از جراحی نیز تجویز کرد که نتایج آن‌ها را نیز همان روز بررسی نمود.

پس از اولین ویزیت، تمام مراقبت‌های قبل از عمل توسط مترجم به هبه انتقال داده شد تا خود را برای جراحی آماده کند.

روز عمل زیبایی بینی

روز بعد، آن‌ها برای جراحی به بیمارستان رفتند. پیش از جراحی، برای بررسی مجدد مسائل پزشک را ملاقات کردند و او بار دیگر خواسته‌های هبه را شنید و طی این مکالمه او را از نظر روانی برای جراحی آماده کرد.

پس از انجام جراحی، هبه به اتاق ویژه ریکاوری بعد از عمل برده شد تا تحت نظارت دقیق پرستاران بیمارستان استراحت نماید. او چند ساعت تحت نظر بود و سپس مرخص شد. تیم جراحی بار دیگر او را معاینه کردند و پزشک نیز مراقبت‌های بعد از جراحی و دوران بهبودی را برای وی شرح داد.

پس از جراحی بینی

از آن‌جا که ضروری است شش الی هفت روز پس از عمل زیبایی بینی پزشک مجدداً بیمار را ملاقات نماید، هبه و مادرش ۶ روز دیگر در ایران اقامت داشتند. شرکت آریامدتور در تمام مدت پیگیری‌های لازم پزشکی را از طریق مترجم انجام داد و مدام با آن‌ها در ارتباط بود.

در طی روزهایی که هبه و مادرش در تهران اقامت داشتند، آنها به همراه مترجم به گردش و بازدید از برخی دیدنی‌های شهر رفتند. از جمله کافه‌ها و رستوران‌های ایرانی، بازار بزرگ تهران و چند بازار دیگر، جایی که هبه برای فرزندان خود هدایایی تهیه کرد. همچنین در این مدت خدمات ویژه‌ هتل‌های شرکت گردشگری آریا برای بیماران از جمله انجام خرید و سرو غذا در اتاق آن‌ها نیز در اختیار این دو قرار گرفت.

در روز ششم هبه مجدداً به مطب پزشک رفت تا اسپیلینت بینی او را بردارد، چسب را برای وی نصب کند و نحوه نصب آن را آموزش دهد. پس از برداشتن بانداژ و اسپیلینت، هبه از دیدن بینی جدید خود بسیار راضی بود. نتیجه برای او رویایی بود که به حقیقت پیوسته بود. مادر هبه نیز از نتیجه عمل زیبایی بینی دخترش بسیار خشنود بود. آنها از پزشک و جراحی عالی او تشکر کردند و اذعان داشتند مایلند خواهر کوچکتر هبه نیز برای جراحی به همین پزشک و از طریق شرکت گردشگری آریا مراجعه نماید.

مثل همیشه، شرکت آریامدتور به رسم مهمان‌نوازی یک صنایع دستی ایرانی را به میهمانان خود تقدیم نمود.

هبه در مصاحبه ای دو زبانه (هم به عربی و هم سوئدی) در مورد تجربه خوب اقامتش در ایران و تمایلش برای سفر مجدد به این کشور صحبت کرد. او رضایت خود را در مورد خدمات درمانی و همین‌طور خدمات توریستی آریامدتور و تیم پزشکی اعلام کردند.

در تمام طول اقامت آن‌ها، تیم آریامدتور در کنار هبه و مادرش بودند و در نهایت مترجم شرکت آن‌ها را تا فرودگاه بدرقه کرد. از آن‌جا که پیگیری بیماران از خدمات شرکت محسوب می‌‌گردد، هبه با ما برای هر پرسش و پاسخی در تماس است.

عمل زیبایی بینی بیمار سوئدی

جراحی زیبایی بینی دختر سوئدی در ایران

عمل زیبایی بینی در ایران: “پایتخت جراحی بینی

ایران به دلیل آمار بالای جراحی بینی نسبت به جمعیتش، پایتخت جراحی بینی در جهان نام گرفته است. جراحان بینی ایرانی بسیار ماهر و با تجربه هستند و به دلیل تقاضای زیادی که در زمینه جراحی بینی وجود دارد، برخی از آنها در طی روز ممکن است چند جراحی داشته باشند.

نه تنها کیفیت عمل زیبایی بینی در ایران بی نظیر است، بلکه قیمت بسیار مناسب و جالب توجهی نیز دارد. همین امر موجب می شود افراد از سراسر دنیا برای این جراحی زیبایی به ایران بیایند و هم اکنون تهران یکی از محبوب ترین مقاصد برای عمل زیبایی بینی باشد

ویدئوهای مرتبط گردشگری سلامت

درمان باروری زوج پاکستانی در ایران