نمایشگاه و کنفرانس بین‎المللی مدیکال توریسم (IMTEC) در عمان مکانی برای عرضه خدمات مراقبت سلامت است و تمام گروه‌های فعال در صنعت سلامت و مدیکال توریسم از سراسر دنیا در این نمایشگاه حضور می‌یابند. این همایش برای کشورهای مختلف و شرکت‌های پیشرو در این صنعت نوپا فرصتی عالی برای همکاری بیشتر فراهم می‌آورد.

رویداد IMTEC با هدف تمرکز بر بهبود تمام جنبه‌های خدمات سلامت و افزایش امکان بهره وری افراد از این خدمات برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گردشگری سلامت از سراسر دنیا حضور یافتند تا خدمات خود را به نمایش گذارند. همچنین متخصصین عرصه سلامت و سهام‌داران در سیستم‌های بهداشت و سلامت همگانی برای آشنایی با جدیدترین نوآوری‌ها به این رویداد مراجعه می‌کنند.

در این نمایشگاه که در 24 و 26 آوریل 2018 برگزار شد، تیم آریامدتور حضور یافت تا در این رویداد علاوه بر معرفی خدمات خود در غرفه شرکت گردشگری آریا، به تبادل نظر با دیگر شرکت‌های توریسم سلامت حاضر در نمایشگاه و بررسی فرصت‎های همکاری با آن‌ها بپردازند.

در طول این نمایشگاه مذاکراتی صورت گرفت و گام‌های اولیه برای تاسیس شعبه‌ آریامدتور در عمان برداشته شد. شعبه‌ای که قادر خواهد بود به تمام شهرهای عمان از جمله مسقط، سیب و صلاله خدمات ارائه دهد.

امسال در همایشی که هر ساله در حاشیه نمایشگاه برگزار می‌شود از مدیریت شرکت گردشگری آریا دعوت شد تا به سخنرانی بپردازد و به منظور آشنایی بیشتر حضار با پیشرفت‎‌های گردشگری سلامت در ایران صحبت نماید.

طبق هماهنگی‌های انجام شده، کلینیک دندان پزشکی ایرانیان (Iranian Dental Care) نیز همزمان با این نمایشگاه و کنفرانس بازگشایی شد و مدیران شرکت آریامدتور و نماینده سفیر ایران در عمان برای افتتاح این کلینیک در این مراسم افتتاحیه حضور یافتند.

گالری تصاویر مرتبط گردشگری سلامت

کنگره گردشگری سلامت در ایران
نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی در عمان آوریل 2018