عمل بینی دختر ایتالیایی در تهران: جولیا و همسرش لوکا اهل شهر ورونا ایتالیا هستند. جولیا پیش از این یک عمل زیبایی بینی در ایتالیا داشته است اما عمل انجام شده ناموفق بود و اشکالاتی ایجاد کرد. ضروری بود عمل ثانویه‌ای انجام شود و اصلاحات صورت گیرد اما به دلیل تجربه و مهارت زیادی که این جراحی طلب می‌کرد پزشکان ایتالیایی وی را به جراحان ماهر ایرانی ارجاع دادند.

جولیا که خود تحصیلات پزشکی دارد و به طور مستمر در کنفرانس‌های پزشکی شرکت می‎‌نماید با این حیطه آشناست، بنابراین شروع به تحقیق در این مورد کرد و سوابق جراحان بینی ایرانی را مورد بررسی قرار داد.

او که پیشاپیش با نام دکتر فرشید محبوبی‌راد آشنا بود، تحقیقات بیشتری انجام داد و در جستجوی آنلاین خود نمونه جراحی‎‌های دکتر، سابقه کار و رزومه وی را مشاهده کرد و در نهایت دکتر محبوبی‌راد را به عنوان جراح خود انتخاب نمود.

جولیا اشتیاق زیادی داشت تا به ایران آمده و پزشک معالج خود از نزدیک ملاقات کند. به همین دلیل او و همسرش از طریق شرکت گردشگری آریا برای سفر خود به ایران جهت انجام جراحی مکالمه کردند.

شرکت آریامدتور پس از تعیین وقت ملاقات با جراح، برای دریافت ویزا و رزرو هتل محل اقامت نیز آنها را یاری نمود. مواردی که تنها بخشی از خدمات شرکت برای بیماران خارجی است.

جولیا و لوکا پس از ورود به تهران و استقبال از آنها در فرودگاه توسط راهنما و مترجم شرکت، در هتل اسپیناس پالاس اقامت کردند.

در اولین فرصت جولیا به ملاقات دکتر رفت و از این‌که جراح خود را از نزدیک می‌دید بسیار خوشحال و هیجان زده بود. این زوج در طول مدت اقامتشان توانستند از برج میلاد بازدید کنند و با غذاهای سنتی ایرانی آشنا شوند. شهر تهران که در روزهای بارانی خود به سر می‌برد، بسیار برای این زوج جذاب و به گفته آن‌ها “رومانتیک” بود.

در پایان سفر سورپرایزی برای این دو در نظر گرفته شده بود: هدیه‌ای از صنایع دستی ایران! این هدیه نفیس بسیار جولیا و لوکا را خوشحال کرد و آنها نیز قول دادند در سفر بعدی خود حتماً هدیه‌ای به یادگار برای تیم آریامدتور همراه بیاورند.

گالری تصاویر مرتبط گردشگری سلامت

کنگره گردشگری سلامت در ایران
نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی در عمان آوریل 2018