پیکسی فاکس، مدل و رکورددار جراحی زیبایی در دنیاست که حدود ۲۰۰ جراحی زیبایی داشته است. او چندی پیش برای عمل جراحی بینی و چند عمل زیبایی دیگر به ایران سفر کرد.

پس از جراحی بینی پیکسی فاکس در ایران خبرهایی منتشر شد که پیکسی فاکس را بازیگر فیلم‌های ناپسند نامیدند و داستان‌های متفاوت و تا حدی عجیب در راستای سفر وی و حرفه او سر زبان‌ها افتاد.

اما پیکسی فاکس واقعاً کیست؟جراحی بینی پیکسی فاکس در ایران

این دختر مشهور سوئدی که همیشه رویای این را داشت که شبیه عروسکی کارتونی باشد از سال ۲۰۱۱ تا کنون جراحی‌های زیبایی زیادی انجام داده است. طبق گفته او همیشه می‌دانسته قصد دارد عمل‌های زیادی انجام دهد و با اراده عجیب و غریبی تن به عمل‌های زیبایی متعددی داده است تا هرچه بیشتر به شخصیت کارتونی مورد علاقه‌اش شباهت یابد. از تغییر رنگ چشم تا برداشتن ۶ دنده‌اش برای داشتن باریک‌ترین کمر دنیا !

او قبل از سفر به ایران برای جراحی بینی، جهت تغییر رنگ چشم به هند و برای تغییر فرم فک به کره جنوبی سفر کرده بود. او که در حال حاضر به خاطر جراحی‌های زیبایی متعدد شهرت زیادی دارد، قصد دارد به زودی یک کتاب کامیک کودکان منتشر کند که او در نقش قهرمان داستان با جرایم مبارزه می‌کند.

تغییرات ظاهری و جراحی پلاستیک برای پیکسی فاکس، متخصص برق سابق، فراتر از لذت شخصی است.او با این کار نه تنها به رویای کودکیش جامه عمل می‌پوشاند بلکه پیشگام راهی نو در جراحی پلاستیک است و با این کار مرزهای صنعت زیبایی را جابجا می‌کند.

برخلاف برخی حاشیه‌ها و انتقادات از حضور وی در رسانه ها، می‌توان موضوع جراحی بینی پیکسی فاکس در ایران را از زاویه‌ی دیگری نیز بررسی کرد. کشور ما ایران از دیرباز مورد توجه مسافران خارجی زیادی برای دریافت خدمات پزشکی بوده است.گردشگری سلامت یا مدیکال توریسم امروزه یکی از عوامل توسعه و رونق اقتصادی کشورهایی است که پتانسیل بالایی در بخش سلامت و سفر دارند. افزایش سفر چهره‌های شناخته شده همچون پیکسی فاکس می‌تواند به افزایش اعتماد جهانی به توریسم سلامت ایران منجر شود و افراد موجب رونق گردشگری سلامت در کشور شود.

مطالب مرتبط گردشگری سلامت

شروع استارتاپ ها در گردشگری سلامت