ایران و گردشگری سلامت در خاورمیانه

ایران مقصد گردشگری سلامت خاورمیانه

ایران به دلیل داشتن مراکز پیشرفته درمان و پزشکان حاذق از مهم‌ترین مقاصد گردشگری سلامت در منطقه به شمار می‌رود. مراکز تخصصی درمان باروری، چشم پزشکی و همین‌طور حضور بهترین جراحان زیبایی منجر شده است سالانه افراد زیادی از سراسر دنیا برای درمان به کشور ما سفر کنند.

آریامدتور مرجع گردشگری سلامت در ایران در طول فعالیت خود گردشگرانی از بیش از ۵۵ کشور مختلف داشته است و علاوه بر ارائه صدها درمان به توریست‌های درمانی، خدمات دیگری نیز به این دسته افراد ارائه می‌دهند. از جمله این خدمات حضور مترجم در تمام طول سفر در کنار گردشگر، اخذ ویزا، رزرو هتل، خدمات آمد و شد و گردش‌های شهری در طول اقامت است.

یکی دیگر از علل ورود گردشگران سلامت به کشور هزینه پایین درمان است. به همین دلیل ممکن است افراد سودجو توریست‌ها را با قیمت‌های پایین جذب کنند و البته خدمات ضعیفی در قبال آن ارائه دهند که خود لطمه‌ایست به چهره صنعت مدیکال توریسم در ایران. بسیار حائز اهمیت است که گردشگران از راه‌های امنی برای دسترسی به درمان اقدام کنند و تمام مراحل را با دقت بررسی کنند.

شرکت آریامدتور ابتدا امکان تمام مشاوره‌های لازم را به طور رایگان در اختیار مراجعه کننده قرار می‌دهد و سپس در صورت تمایل فرد، مراحل بعدی آغاز می‌شود. طیف گسترده خدمات و قیمت‌ها موجب می‌شود هر مراجعه کننده‌ای با هر توان مالی بتواند درمان خود را در بهترین و مدرن‌ترین مراکز درمانی ایران دریافت کند.  

شرکت گردشگری آریا با هدف افزایش ورود سرمایه به کشور و کارآفرینی، تسهیل نیاز گردشگران را نیز در راستای کار خود قرار داده است. تسهیل سفر گردشگران زیادی که هر ساله بدون دسترسی به همچون شرکتی در بیمارستان‌های ایران سرگردان می‌شوند و به دلیل عدم دسترسی به مترجم بومی شرایط سختی را سپری می‌کنند.

از مهم‌ترین گروه گردشگران سلامت، توریست‌هایی هستند که از کشورهای همسایه به ایران سفر می‌کنند. این افراد در برخی موارد از طریق مرزهای زمینی وارد کشور شده و خود را به بیمارستان‌ها معرفی می‌کنند. به دلیل نبود هماهنگی‌های لازم و ارتباط مشکل بین بیمار و پزشک، روند درمان معمولاً دچار اخلال می‌شود.

شرکت گردشگری سلامت آریا تمام مسیر را برای این بیماران هموار می‌کند. بیماران نیازی نیست کاری را شخصاً انجام دهند، تمام کارها را به تیم آریامدتور سپرده و فرد فقط لازم است یک روز پیش از درمان در شهر محل درمان حضور یابند. از سویی وجود مترجمان مسلط به زبان‌های خارجی نیز کمک بزرگی برای این دسته از بیماران است.

هدف آتی شرکت آریامدتور افزایش تعداد شعب و بهبود هرچه بیشتر خدمات برای مشتریان خود است که درحال‌حاضر به جز شهرهای مطرح در ایران، شعبات باکو، مسقط و لندن نیز دایر شده است.

                                                                                                                                         

مطالب مرتبط گردشگری سلامت

شروع استارتاپ ها در گردشگری سلامت