شرکت گردشگری سلامت آریا، شرکتی پیشرو در صنعت توریسم پزشکی ایران است. این شرکت به بیماران سراسر دنیا خدماتی جامع ارائه می‌دهد. جراحان ماهر ما با مدرن ترین تکنیک‌ها انواع جراحی‌ها را به انجام می‌رسانند. جراحی کاهش وزن و زیر شاخه‌های آن از جمله اسلیو معده، بالن معده، حلقه‌گذاری قابل تنظیم معده (گاستریک باندینگ)، بایپس معده (گاستریک بایپس) و پلیسه معده (گاستریک پلیکاسیون) از جمله موفق‌ترین جراحی‌های انجام شده در ایران است. این موضوع موجب شده که یک جراح عمانی، برای جراحی اسلیو معده همسر خود آریامدتور را انتخاب کرده و بعد از عمل با رضایت کامل به کشور خود بازگشته است. 

بیمار عمانی در کنار تیم پزشکی ایرانی

دکتر الوفی در بیمارستان به همراه کارکنان بیمارستان

خالد الوفی یک جراح قلب است. او و همسرش برای جراحی اسلیو معده از عمان به ایران سفر کردند و شرکت گردشگری سلامت آریا، کلیه هماهنگی‌های لازم برای جراحی همسر خالد توسط دکتر خلج را بر عهده داشت.

پیش از تصمیم‌گیری جهت سفر درمانی به ایران، خالد با شرکت آریامدتور تماس گرفت و با هماهنگ‌کننده امور مشتریان در شرکت صحبت کرد و از مشکلات همسرش گفت. طبق مشاوره‌های انجام شده با پزشک، جراحی مناسب برای وی اسلیو معده در نظر گرفته شد و هماهنگ کننده آریامدتور تمام جزئیات درمان را در اختیار وی قرار داد. درنهایت تاریخی برای پرواز تعیین شد و هتل نیز رزرو گردید.

دکتر الوفی تاریخ بلیط‌ها را برای شرکت گردشگری سلامت آریا ارسال کرد. هنگام ورود او و همسرش به فرودگاه تهران، تیم آریامدتور به استقبالشان رفتند. آن‌ها آزمایش‌های لازم را انجام دادند و روز و تاریخ دقیق جراحی معین شد.

جراحی اسلیو معده بیمار عمانی در ایران

روز جراحی تمام خدمات و امکانات لازم در اختیار دکتر الوفی و همسرش قرار گرفت و پس از جراحی نیز راهنمای تور آریامدتور برای بازدید به بیمارستان رفت تا از صحت روند درمان اطمینان حاصل کند و مطمئن شود اطلاعات صحیح و دقیقی در خصوص عمل در اختیار بیمار قرار گرفته است.

گردشگر سلامت عمانی در تهران

دکتر الوفی در دفتر مرکزی شرکت آریامدتور

پس از مرخص شدن همسر دکتر الوفی از بیمارستان، آن‌ها به هتل برگشتند تا استراحت کنند. در روزهای بعدی اقامتشان برای خرید هدایا و سوغات ایرانی به بازار بزرگ تهران رفتند. همچنین به دفتر مرکزی شرکت گردشگری سلامت آریا سر زدند و از سوی شرکت هدیه‌ای به یادگار دریافت نمودند.

با به پایان رسیدن سفر، دکتر الوفی و همسرش رضایت خود را از خدماتی که دریافت کردند ابراز داشتند و در کمال رضایت به عمان و شهر مسقط برگشتند.

اسلیو معده بیمار عمانی در ایران

خالد در حال دریافت هدیه از شرکت گردشگری سلامت آریا

آریامدتور از ارائه خدمات به بیماران بین‌المللی از سراسر دنیا مفتخر است و ما خوشحالیم که تمامی بیماران از خدماتی که دریافت کردند نهایت رضایت را داشته‌اند.

ویدئوهای مرتبط گردشگری سلامت

درمان باروری زوج پاکستانی در ایران