دلشاد اصالتاً کرد عراق است اما در انگلستان زندگی می‌کند و به شغل آرایشگری مشغول است. او اخیراً برای انجام عمل کاشت مو به ایران سفر کرده است. تصمیم وی برای سفر به ایران در پی تحقیقات وی در خصوص انجام کاشت مو در کشوری غیر از انگلستان صورت گرفت، جایی که هزینه‌های انجام این عمل بسیار بالاست.

پس از جستجوهای اینترنتی، او به سایت گردشگری سلامت آریا برخورد و آن را به خوبی مورد مطالعه قرار داد. او با کمپانی تماس گرفت و جزئیات بیشتری در مورد روند درمان پرسید. سپس به طور رایگان مشاوره دریافت کرد، از جمله روش مناسب، عمل و هزینه آن که منجر شد متقاعد شود ایران بهترین انتخاب برای انجام عمل کاشت موی وی است.

به محض انجام هماهنگی‌ها توسط آریامدتور دلشاد به ایران سفر کرد. راهنما و مترجم آریامدتور هنگام ورود او به فرودگاه تهران، به استقبال وی رفت.

وی در طول اقامتش در ایران کاشت موی خود را انجام داد و بسیاری از دیدنی‌های تهران از جمله رستوران‌های ایرانی، کافی‌شاپ‌ها، پارک‌ها و بازارها را از نزدیک دید.

درنهایت دلشاد به دفتر مرکزی شرکت گردشگری آریا نیز سر زد تا از راهنمایی و پشتیبانی آن‌ها در طول اقامتش تشکر کند. او مصاحبه‌ای نیز انجام داد و در آن از تجربه خوبش در ایران و خدمات خوبی که آریامدتور و بیمارستان محل درمان ارائه دادند گفت.

با توجه به شغل دلشاد که آرایشگری است، همیشه با افراد زیادی در ارتباط است، او می‌گوید در لندن هر کسی برای اصلاح سر و صورت به آرایشگاه او مراجعه می‌کند و از کم پشتی موها و تاسی سرش گلایه می‌کند، بی‌شک ایران را به عنوان مقصد کاشت مو معرفی می‌کنم.

سفر آرایشگر از لندن برای کاشت مو

کاشت مو در ایران

ایران به عنوان یکی از بهترین مقاصد برای انجام کاشت مو محسوب می‌شود. با داشتن پزشکان متخصص پوست و موی با تجربه و حاذق که در انجام این عمل بسیار ماهر هستند. کلینیک‌های ایرانی از جدیدترین تکنولوژی‌ها و امکانات برای رسیدن به نتیجه‌ عالی بهره می‌گیرند. در ایران نه تنها کیفیت کار بی‌نظیر است، بلکه پایین بودن هزینه نیز قابل توجه است. مسائل اقتصادی در کنار درخواست بالا برای درمان‌های زیبایی منجر شده است هزینه‌های درمان تا حد زیادی کاهش یابد.

ایران اکنون مقصدی محبوب برای بسیاری از افراد خارجی است که سالانه بیماران زیادی را برای جراحی زیبایی به خود جلب می‌کند. ایران قصد دارد با برنامه‌هایی ویژه، توریسم سلامت را هرچه بیشتر در این کشور تقویت نماید.

ویدئوهای مرتبط گردشگری سلامت

درمان باروری زوج پاکستانی در ایران