سفر درمانی از استرالیا به ایران: ابیگیل استرالیایی و ساکن شهر ملبورن است. او چندی پیش از طریق دوستان ایرانی خود که ساکن استرالیا هستند با کشور ایران و فرهنگ آن آشنا شد و بسیار مایل بود این کشور را از نزدیک ببیند.

اما این سفر محقق نشد تا زمانی که او تصمیم گرفت برای انجام چند جراحی زیبایی اقدام نماید. طبق گفته بسیاری، ایران برای جراحی‌های زیبایی مقصدی عالی است. با این دانسته‌ها ابیگیل شروع به تحقیق در مورد شرکت‌های توریسم سلامت در ایران نمود.

طی این جستجوها و بررسی چندین شرکت، درنهایت با شرکت آریامدتور تماس گرفت و مشاوره آنلاین وی آغاز شد. پس از مدتی مکالمه با کارشناس ارتباط با مشتری و دریافت مشاوره از دستیار پزشک، تصمیم خود را نهایی کرد و برنامه سفر خود را به تیم آریامدتور سپرد.

شرکت خدمات دیگری نیز از جمله خدمات اخذ ویزا، رزرو هتل و هماهنگی پزشک و مترجم را نیز به بیماران ارائه می‌دهد. این پکیج کامل موجب شد ابیگیل بتواند تمام برنامه‌ریزی را با همه جزئیات به شرکت گردشگری سلامت آریا بسپارد.

ابیگیل برای اولین بار به ایران سفر می‌کرد و برای آن بسیار هیجان زده بود. زمانی که ابیگیل وارد فرودگاه تهران شد، مترجم و راهنمای تور شرکت به استقبال وی رفت و از آن‌جا به هتلی که توسط تیم آریامدتور برای ابیگیل رزرو شده بود رفتند.

در مدتی که ابیگیل در ایران اقامت داشت و در تمام ملاقات‌های وی با پزشکان، مترجم شرکت در کنار وی بود. راهنمای تور شرکت در برنامه‌های خرید و گردش شهری نیز او را همراهی کرد.

برحسب اتفاق، تولد ابیگیل در یکی از روزهای حضور او در تهران واقع شد. به همین بهانه، تیم آریامدتور برنامه برنامه‌ای ترتیب دادند تا روز تولدش را در کنار او جشن بگیرند. هدایایی نیز از طرف شرکت به وی اهدا شد.

در روزهای پایانی سفر، او برای دیداری با مدیریت آریامدتور سری به دفتر مرکزی شرکت گردشگری سلامت آریا زد. وی از خدمات شرکت آریامدتور بسیار رضایت داشت و ایران را با خاطراتی خوش ترک کرد و اعلام داشت در اولین فرصت دوباره به ایران سفری خواهد داشت.

گالری تصاویر مرتبط گردشگری سلامت

کنگره گردشگری سلامت در ایران
نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی در عمان آوریل 2018