نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی مدیکال توریسم (IMTEC) در اردیبهشت سال ۱۳۹۷ در کشور عمان برگزار شد. این نمایشگاه به منظور گردهمایی گروه‌های فعال در صنعت سلامت و مدیکال توریسم برگزار می‌گردد. شرکت گردشگری سلامت آریا نیز در این نمایشگاه حضور داشت.

کشور عمان که حدود ۵ میلیون جمعیت دارد، به دلیل کمبود نیروی متخصص بومی در کشور پزشکان خارجی زیادی را به خود جذب می‌کند و در این زمینه تا کنون پزشکان هندی بسیار فعال بوده‌اند. با این حال، به دلیل تبحر پزشکان ایرانی میزان جذب آن‌ها در کشور عمان افزایش یافته است.

در حاشیه نمایشگاه IMTEC، تیم مدیریت آریامدتور در افتتاح یک کلینیک دندان پزشکی نیز حضور داشتند. این کلینیک که کلینیک دندان پزشکی ایرانی (Iranian Dental Care) نام داشت توسط یک تیم ایرانی در خیابانی معروف در شهر مسقط به نام خیابان ۱۸ نوامبر، تاسیس شده است. این دندان پزشکی مجهز و پیشرفته توسط پزشکان ایرانی اداره می‌شود.

معاون سفیر ایران در عمان در افتتاحیه کلینیک دندان پزشکی

معاون سفیر ایران در عمان و معاون وزارت بهداشت عمان در مراسم افتتاحیه کلینیک دندان پزشکی حضور یافتند.

شرکت گردشگری سلامت آریا نیز که از پیش با این تیم ایرانی آشنا بود برای شرکت در افتتاحیه این دندان پزشکی دعوت شده بود. همچنین معاون سفیر ایران در عمان و معاون وزارت بهداشت عمان در این افتتاحیه حضور داشتند. پس از افتتاح کلینیک، مهمانان از محیط داخلی کلینیک بازدید کردند و سپس برای مراسم شام به چادر بزرگی که در نزدیکی کلینیک برپا داشته بودند رفتند. پس از مراسم شام، موسیقی زنده و جشن، چند سخنرانی نیز انجام شد.  

0نمای بیرونی کلینیک دندان پزشکی ایرانی.

افتتاحیه کلینیک دندان پزشکی ایرانی در عمان

مهمانی شام و جشن افتتاحیه کلینیک دندان پزشکی.

آریامدتور در افتتاحیه کلینیکی در عمان

سخنرانی در مراسم افتتاحیه کلینیک دندان پزشکی.

این تیم ایرانی قصد دارد کلینیک‌های تخصصی دیگری نیز در عمان افتتاح نمایند که بسیار مورد استقبال جامعه پزشکی عمان قرار گرفته است. پزشکان ایرانی از شهرت بسیار خوبی برخوردار هستند و حضور آن‌ها در جامعه پزشکی عمان موجب خوشنودی دو طرف است. به همین جهت شرکت گردشگری آریامدتور بر آن است که در افتتاح یک کلینیک‌ زیبایی در عمان با این تیم زبده همکاری داشته باشد. این کلینیک یکی از مجموعه بزرگ کلینیک‌های ایرانی در عمان خواهد بود.

مطالب مرتبط گردشگری سلامت

شروع استارتاپ ها در گردشگری سلامت