ابیگیل اهل ملبورن استرالیا است. او چندی پیش برای انجام چند جراحی زیبایی از استرالیا به ایران سفر کرد. در این ویدئو، ابیگیل از تجربه سفر درمانی خود به ایران صحبت می‌کند. او از خدمات خوبی که از سوی شرکت گردشگری سلامت آریا دریافت کرده بسیار رضایت دارد و سفر به ایران را “بسیار امن و دلپذیر” می‌خواند.

آشنایی با آریامدتور

ابیگیل زمانی به انجام جراحی زیبایی در ایران علاقه‌مند شد که یکی از دوستان ایرانی او در مورد ایران و سیستم درمان و سلامت موفق این کشور با وی صحبت کرد. او که به دنبال یک جراح پلاستیک خوب می‌گشت، جستجوی اینترنتی خود را برای یافتن اطلاعات در مورد پزشکان ایرانی، بیمارستان‌ها و یک هماهنگ کننده مدیکال توریسم برای برنامه‌ریزی سفرش آغاز کرد.

وی در جستجوی اینترنتی خود با سایت شرکت گردشگری سلامت آریا آشنا شد. او سایت را به خوبی بررسی نمود و ویدئوی مصاحبه بیماران را تماشا کرد. سپس تصمیم گرفت مستقیما با شرکت تماس گرفته و از جزئیات بیشتر آگاه شود.

هماهنگ‌کننده آریامدتور تمام جزئیات مورد نیاز در مورد بهترین پزشکان، هزینه هر درمان و خدمات دیگر از جمله هتل، ترنسفر، مترجم و … را برای ابیگیل شرح داد. سپس با درخواست ابیگیل، وقت درمان‌های زیبایی وی تعیین شد.

ورود توریست استرالیایی به تهران

بعد از برنامه‌ریزی سفر توسط آریامدتور، ابیگیل به دبی و سپس از دبی به تهران آمد. طبق روال همیشگی خدمات آریامدتور، مترجم و راهنمای تور شرکت به استقبال وی رفت و تا هتل محل اقامت ابیگیل که برای او رزرو شده بود وی را همراهی کرد.

گردشگر استرالیایی در کنار پزشک متخصص ایرانی

ابیگیل در مطب پزشک

روز بعد، طبق وقت ویزیتی که از پیش توسط آریامدتور گرفته شده بود او به همراه مترجم به ملاقات پزشک رفتند. بعد از مشاوره اولیه و شنیدن درخواست ابیگیل، پزشک دستور چند آزمایش و عکس‌برداری را برای او نوشت.

او برای انجام جراحی بزرگ کردن سینه در آینده با پزشک مشورت کرد و بازگشت مجددش را به تهران برنامه‌ریزی کرد. همچنین برای کارهای مربوط به دندان به یک کلینیک مدرن دندان‌پزشکی رفت.

توریست استرالیایی در ایران

ابیگیل اقامت یک ماهه خود را در ایران فوق‌العاده ارزیابی کرد

برای جراحی‌های ابیگیل اقامت چند روزه کافی بود، اما از آنجا که به ایران علاقه‌مند بود و چند دوست نیز در این کشور داشت حدود یک ماه را در تهران سپری نمود. طی این مدت تیم آریامدتور به مناسبت تولد او، جشنی در یک رستوران سنتی و توریستی برگزار نمود. برخی از اعضای تیم در این جشن شرکت داشتند. ابیگیل بسیار غافلگیر شده بود و از این جشن بسیار راضی بود.

سوپرایز جشن تولد برای توریست استرالیایی

جشن تولد ابیگیل که با حضور اعضای تیم در یک رستوران سنتی برگزار شد.

ایران مقصد درمانی برای استرالیایی‌ها

تا کنون، استرالیایی‌ها به درمان‌ پزشکی و زیبایی در ایران علاقه زیادی نشان دادند. از دلایل این محبوبیت می‌توان به هزینه پایین درمان نسبت به استرالیا، کیفیت مشابه و یا بالاتر و دریافت آسان ویزا برای شهروندان استرالیایی اشاره کرد. در این لینک می‌توانید تعدادی از ویدئوهای مربوط به بیماران استرالیایی که به آریامدتور برای درمان مراجعه کرده‌اند را ملاحظه کنید.

شرکت گردشگری سلامت آریا به طور تخصصی به توریسم پزشکی برای بیماران خارجی می‌پردازد. این شرکت طیف گسترده‌ای از خدمات را با قیمتی مناسب به بیماران ارائه می‌دهد.

ویدئوهای مرتبط گردشگری سلامت

درمان باروری زوج پاکستانی در ایران