در این ویدئو جشن تولدی را می‌بینید که آریامدتور برای یکی از مشتریان خود برگزار کرده است. کسی که برای چند عمل زیبایی از استرالیا به تهران سفر کرده است. ابیگیل، ورزشکاری اهل ملبورن است. او از طریق توری که گردشگری آریا برای وی ترتیب داده بود به ایران آمد و مدت یک ماه را در این کشور سپری کرد.

آریامدتور مفتخر است که ارتباطی قوی با بیماران خود برقرار می‌سازد. این رابطه بین بیمار و شرکت چیزی بیش از خریدار و فروشنده است. زمانی که بیمار برای درمانی درخواست می‌دهد، به آریامدتور اعتماد می‌کند و برنامه سفر خود را به این شرکت می‌سپارد، به بخشی از خانواده تبدیل می‌شود.

همانطور که در این ویدئو می‌بینید، اعضای تیم این شرکت روز تولد ابیگیل را در کنار وی جشن گرفتند. آنها به یک رستوران سنتی در تهران رفتند، جایی که برای ناهار و همینطور یک جشن تولد کوچک برنامه‌ریزی کرده بودند.

ابیگیل بدون اطلاع قبلی، برای قراری ساده با یکی از اعضای آریامدتور به رستوران دعوت شده بود. زمانی که وارد سالن شد با نگاه خود فردی را جستجو می‌کرد که قرار بود ملاقات کند. تنها چند ثانیه بعد او هماهنگ‌کننده آریامدتور را دید که از زمان برقراری ارتباط با شرکت تبدیل به دوستان نزدیکی شده بودند، به ویژه از وقتی که ابیگیل وارد تهران شد. سپس وی باتیم آریامدتور آشنا شد و روشن شد که همه به افتخار جشن تولد وی در آنجا حضور دارند.

جشن تولد گردشگر استرالیایی

ابیگیل در کنار اعضای تیم آریامدتور

جشن تولد گردشگر استرالیایی

ابیگیل در کنار اعضای تیم آریامدتور در حال صرف ناهار ایرانی در رستوران سنتی.

ابیگیل بسیار خوشحال بود و غافلگیر شده بود، و از اینکه خود را در میان این جمع مهربان و دوستانه می‌دید احساس شادی و راحتی می‌کرد. او به سرعت ارتباطی دوستانه با میزبانان خود برقرار کرد، با آن‌ها در مورد زندگی‌اش، تجربه حضور در ایران و … صحبت کرد. پس از ناهار، که شامل غذاهای ایرانی متنوعی بود، جشن تولد آغاز شد.

در حای که یک ترانه تولد ایرانی در سالن پخش می‌شد،کیک تولد همراه هدایا بر سر میز آورده شد. همه تولد ابیگیل را به او تبریک گفتند و او در حالی که آرزو می‌کرد شمع‌های تولد خود را خاموش کرد و کیک را برید. پس از آنکه کیک بین همه تقسیم شد، ابیگیل کادوها را باز کرد. کادوها شامل یک گلدان تزئینی صنایع دستی و یک ظرف مسی میناکاری شده بود.

جشن تولد گردشگر استرالیایی

کیک تولدی که اعضای تیم گردشگری سلامت آریا برای بیمار استرالیایی تهیه نمودند.

جشن تولد گردشگر استرالیایی

اعضای تیم آریامدتور در جشن تولد بیمار استرالیایی.

جشن تولد گردشگر استرالیایی

تیم آریامدتور در جشن تولدی که به مناسب تولد ابیگیل ترتیب داده شد.

جشن تولد گردشگر استرالیایی

ابیگیل هدایایی از صنایع دستی ایران دریافت نمود.

در پایان جشن، آنها از فضای تاریخی رستوران بازدید کردند. این ساختمانی متعلق به دوران قاجار بود و حدود ۲۰۰ سال قدمت داشت. حیاط اندرونی و ایوان دیدنی آن بسیار چشم نواز بود. پس از گرفتن چندین عکس یادگاری، ابیگیل به طور مفصل از تیم آریامدتور برای برگزاری این جشن تشکر کرد.

جشن تولد گردشگر استرالیایی

عمارت قاجاری رستوران سنتی.

جشن تولد گردشگر استرالیایی

عکس یادگاری تیم آریامدتور به همراه ابیگیل در رستوران سنتی.

آریامدتور اهمیت زیادی برای رضایت مشتریان قائل است و تلاش می‌کند تا آن‌ها از سفر به ایران و دریافت درمان زیبایی یا درمانی رضایت کامل داشته باشند. برای رسیدن به این هدف، این شرکت فضایی دلپذیر برای بیماران فراهم می‌آورد. گرچه جشن‌های تولد مثل تولد ابیگیل همیشه ممکن نیست، اما شام‌های خوش‌آمدگویی و هدایا برای تمام بیماران در نظر گرفته می‌شود.

ویدئوهای مرتبط گردشگری سلامت

درمان باروری زوج پاکستانی در ایران