عبدالقادر یک گردشگر افغان است که اخیرا به همراه دوستانش به یک تور ایران‌گردی آمده بود. آنها از شهرهای زیادی از جمله تبریز، مشهد و شمال ایران سفر کردند.

زمانی که عبدالقادر در تهران بود، تصمیم گرفت برای درمان پوست صورتش اقدام کند. با توجه به دسترسی آسان به درمان‌های زیبایی در کلینیک‌های مدرن ایران با قیمت پایین و توسط پزشکان متخصص و مجرب، ایده بسیار خوبی بود.

عبدالقادر طی جستجوی اینترنتی در تهران به دنبال پزشکی مجرب برای انجام درمان خود گشت، تا اینکه با وب‌سایت تورسیم پزشکی آریا برخورد کرد. او با شماره شرکت تماس گرفت و اطلاعات بیشتری در خصوص درمان‌های مورد نظر درخواست نمود.

از آنجا که عبدالقادر زمان محدودی داشت و قصد داشت به کابل برگردد، آریامدتور به سرعت برای او یک وقت ویزیت کلینیک تعیین کرد و برای او هتل رزرو نمود. وی شب را در هتل سپری کرد و صبح روز بعد، درمان‌های مورد نظر خود را انجام داد. پس از آن، او به دفتر آریامدتور رفت و با اعضای تیم شرکت گردشگری سلامت آریا، از جمله مترجم دری و پشتوی شرکت گفتگو کرد.

عصر، عبدالقادر به همراه مترجم پشتوی شرکت برای بار دوم با پزشک خود ملاقات کرد تا نواحی درمان دوباره بررسی شود. پس از این ملاقات، آن‌ها به فرودگاه رفتند و عبدالقادر به مشهد رفت و از آنجا به افغانستان برگشت.

گالری تصاویر مرتبط گردشگری سلامت

کنگره گردشگری سلامت در ایران
نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی در عمان آوریل 2018