حضور ایران در گردشگری سلامت قطر: شبه جزیره قطر یکی از ثروتمندترین کشورهای خاورمیانه محسوب می‌گردد که با سواحل شنی و هتل‌های لوکس خود شناخته می‌­شود. این کشور کوچک، در طی ۵۰ سال گذشته رشد چشمگیری داشته است و همه ساله افراد بسیاری را در رشته‌های مختلف به خود جلب می‌کند تا کمبود نیروی متخصص خود را جبران کنند.

همین امر موجب شده است پزشکان و متخصصین ایرانی زیادی در این کشور فعالیت کنند که خود زمینه اعتماد بیماران قطری و تمایل این کشور جهت همکاری با پزشکان ایرانی را فراهم آورده است.

در سال‌های اخیر و با رشد بیشتر گردشگری سلامت، خلائی در روابط قطر و ایران در این زمینه احساس می‌شد. بیماران قطری ایران را مقصد سفرهای درمانی خود می‌دانستند اما برای آغاز این روند با مشکلات بسیاری روبرو بودند. اعتماد افراد بومی و مهاجرین به پزشکان ایرانی و تمایل قطر به برقراری ارتباط درمانی بین دو کشور سبب شد تا شرکت گردشگری سلامت آریا اولین شعبه خود را در قطر افتتاح نماید.

افتتاح شعبه آریامدتور در قطر

پزشک و کارشناسان متعددی در این شعبه مستقر هستند تا به بیماران جهت مشاوره حضوری، اسکن مدارک پزشکی، گرفتن تصاویر قبل و بعد و اخذ ویزا یاری ‌رسانند. این دفتر که با همکاری یک تیم قطری تاسیس شده است، ارتباط مستقیم بین بیماران و پزشکان را تسهیل می‌نماید و حضور تیم بومی در این شعبه، موجب اعتماد هرچه بیش‌تر بیماران به شرکت آریامدتور شده است. با تلاش‌های شرکت گردشگری سلامت آریا و مذاکرات انجام شده با بیمارستان‌های ممتاز قطر و همچنین سفارت ایران در این کشور، راه برای گسترش بیش‌تر همکاری‌ها بین آریامدتور و کشور قطر هموار شده است.

تا کنون بیماران قطری بسیاری برای درمان به ایران آمده‌اند و رضایت این بیماران خود مهر تایید دیگری بر کیفیت درمان و خدمات در ایران می‌باشد. شرکت گردشگری سلامت آریا قصد دارد تا با ارائه بهترین خدمات، از لحظه اول این افراد را همراهی نموده و سفری ایمن و دلپذیر برای بیماران فراهم آورد.

گردشگری سلامت در قطر

مطالب مرتبط گردشگری سلامت

شروع استارتاپ ها در گردشگری سلامت