بنر نمایشگاه گردشگری تاپ ریزا 2018

شرکت گردشگری سلامت آریا در چهلمین نمایشگاه بین­ المللی گردشگری فرانسه موسوم به «تاپ ریزا» (IFTM Top Resa 2018) حضور خواهد داشت. این نمایشگاه که پیش ­بینی می­ شود بالغ بر 32 هزار شرکت ­کننده از بیش از 1700 برند فعال در حوزه گردشگری را گرد هم آورد، قرار است در روزهای 3 تا 6 مهرماه امسال (25 تا 28 سپتامبر) در شهر پاریس فرانسه برگزار شود.

حدود 15 شرکت از جمهوری اسلامی ایران نیز در این رویداد بزرگ بین­ المللی شرکت خواهند کرد که در زمینی به مساحت 155 متر مربع در بخش خاورمیانه سالن شماره 7.2 در محل برگزاری این نمایشگاه (Paris Expo Porte de Versailles) آخرین توانمندی ­های خود را  به بازدیدکنندگان معرفی خواهند کرد. غرفه ایران به همت کانون جهان­گردی و اتوموبیل­رانی ایران برپا خواهد شد.

حضور آریا مدتور در نمایشگاه تاپ ریزا

شرکت گردشگری سلامت آریا (آریامدتور) به عنوان بزرگترین شرکت گردشگری پزشکی ایران امسال به صورت مشترک با شرکت گردشگری پردیسان در نمایشگاه تاپ ریزا شرکت خواهد کرد تا علاوه بر معرفی دستاوردها و خدمات خود، با دیگر فعالان حوزه گردشگری و پزشکی به بحث و تبادل نظر بپردازد.

دکتر محمد ملک­ زاده مدیر فروش اروپا و آمریکای شمالی آریامدتور به نمایندگی از شرکت در این نمایشگاه حضور دارد. یک کارگاه آموزشی نیز قرار است از طرف شرکت آریامدتور و پردیسان در روز 26 سپتامبر ساعت 13:30 تا 14:00 در سالن «توکیو» در محل برگزاری نمایشگاه برگزار شود.

از دیگر برنامه­ های شرکت آریامدتور نمایش مستند اختصاصی خدمات گردشگری سلامت خود برای بازدیدکنندگان است.

شرکت آریامدتور همواره در رویدادهای مهم ملی و بین المللی در حوزه گردشگری سلامت حضور داشته است. از جمله این موارد می­ توان به شرکت آن در نمایشگاه و کنفرانس گردشگری سلامت عمان (IMTEC) که در ماه آوریل در مسقط برگزار شد اشاره کرد.

این شرکت همچنین چندی پیش در دوازدهمین کارگاه ملی گردشگری سلامت از طرف دپارتمان گردشگری سلامت وزارت بهداشت به عنوان نمونه موفق یک تسهیل­گر گردشگری سلامت معرفی شد.

نمایشگاه تاپ ریزا

این نمایشگاه که در سال 1979 در شهر کوچک دوویل فرانسه تأسیس شد و حوزه فعالیت آن صنعت تفریحات و اوقات فراغت بود ابتدا تنها با نام Top Resa مشهور بود. اما در سال 2008 و با تغییر رویه و گسترش حوزه ­های هدف عنوان IFTM (بازار تجارت بین المللی فرانسه) را نیز به نام خود اضافه کرد و به پاریس منتقل شد. از آن زمان به بعد این رویداد تبدیل به یک نمایشگاه چندمنظوره شده است که انواع گردشگری، تفریحات، تجارت، و MICEها را پوشش میدهد.

امسال تاپ ریزا چهلمین سالگرد تاسیس خود را جشن می­گیرد و به همین دلیل قصد دارد در برنامه ­های خود سنگ تمام بگذارد. در واقع تاپ ریزا دارد خود را متحول میکند.

با بازدید از این نمایشگاه می­ توانید با صاحبنظران در حوزه ­های مختلف گردشگری و تجارت آشنا شوید، از خدمات شرکت­های بین ­المللی آگاه شوید، دوستان خارجی زیادی پیدا کنید و از دهکده ­های تخصصی و مراسم جادویی ویژه سالروز تاسیس لذت ببرید.

شرکت گردشگری سلامت آریا و شرکت گردشگری پردیسان در نمایشگاه تاپ ریزا در «پورت دو ورسای» پاریس منتظر شما هستند.

وعده ما: 25 تا 28 سپتامبر. (25 تا 27 سپتامبر ساعت 10 صبح تا 7 بعدازظهر، 28 سپتامبر ساعت 10 صبح تا 4 بعدازظهر) غرفه Stand 7.2-H092

زمان کارگاه آموزشی و ارائه: 26 سپتامبر ساعت 1:30 تا 2 بعدازظهر

چگونه به محل نمایشگاه بروم؟

شما می توانید با انواع سامانه­ های حمل و نقل عمومی که در تصویر پایین مشخص شده است به راحتی به  Paris Expo Porte de Versailles محل برگزاری نمایشگاه تاپ ریزا بروید.

دسترسی به نمایشگاه تاپ ریزا

نقشه سامانه های حمل و نقل عمومی برای دسترسی به محل نمایشگاه تاپ ریزا

محل نمایشگاه گردشگری تاپ ریزا روی نقشه گوگل

نقشه غرفه های نمایشگاه گردشگری تاپ ریزا 2018

مطالب مرتبط گردشگری سلامت

شروع استارتاپ ها در گردشگری سلامت