آریا مدتور پلت‌فرم گردشگری سلامت (مدیکال توریسم)، بستری برای جذب بیماران خارجی و معرفی آن‌ها به پزشکان و بیمارستان‌های با کیفیت ایرانی است. بیمارانی که به منظور دریافت خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی به ایران سفر می‌کنند.آریامدتور درکنار خدمات درمانی برای بیماران، خدمات اقامتی و گردشگری را نیز توسط تامین‌کنندگان فراهم آورده است.

درحال‌حاضر بعضی از بیمارستان‌ها و پزشکان به‌صورت مجزا فعالیت‌هایی در جذب بیماران خارجی انجام می‌دهند، اما رقابت بالای بین‌المللی و پیچیدگی‌های بازاریابی در خارج از کشور سبب می‌شود این فعالیت‌های جزیره‌ای و تنها چندان موفقیت‌آمیز نباشد. درنتیجه لزوم یک سایت تخصصی برای معرفی حرفه‌ای خدمات دهنده‌های ایرانی در سطح جهان انکار ناپذیر است. ما در آریامدتور می‌کوشیم با تمرکز و استقاده از نیروهای متخصص بازاریابی دیجیتال، پتانسیل بالای ارائه‌ی خدمات پزشکی و زیبایی، ایران را به علاقه‌مندان به مدیکال‌توریسم نشان دهیم و همچنین با کمک آژانس‌های گردشگری، تسهیلاتی برای سفر آسان و با صرفه به ایران را مهیا کنیم

اهداف آریامدتور

هدف از ایجاد آریامدتور آسان کردن فرآیند گردشگری سلامت و یا توریسم درمانی در ایران است. ما در آریامدتور دو هدف اصلی را دنبال می کنیم:

  • بازاریابی خدمات درمانی و زیبایی

معرفی مناسب بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و پزشکان ایرانی در سطح دنیا با هدف جذب بیماران خارجی و گردشگران سلامت

  • آسان کردن سفر به ایران

تسهیل‌گری سفر به ایران برای بیماران خارجی با تعریف پکیج‌های متنوع سفر و با همکاری آژانس‌های گردشگری

آریامدتور چه هست و چه نیست؟!

– آریامدتور آژانس گردشگری نیست!

ما پکیج‌های آژانس‌های گردشگری و تسهیل‌گران سفر را به افرادی که می‌خواهند به ایران سفر کنند معرفی می‌کنیم تا سفر آسان‌تری داشته باشند.

– آریامدتور بیمارستان یا کلینیک نیست!

ما هیچ بیمارستان و یا کلینیکی نداریم و مستقیما خدمات پزشکی ارائه نمی‌کنیم.
ما فقط پزشکان و بیمارستان‌هایی که به مسافران خارجی خدمات می‌دهند را معرفی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم بیماران راحت‌تر پزشک و بیمارستان مورد نظرشان در ایران را انتخاب کنند.

– ماموریت ما آسان کردن مدیکال توریسم در ایران است

از طرفی پزشکان و بیمارستان‌ها را معرفی می‌کنیم و از طرفی به کمک آژانس‌های گردشگری و واسطه‌های سفر پکیج‌های مناسب را به بیماران ارائه می‌دهیم.
تمرکز ما بر بازاریابی مناسب برای صنعت مدیکال توریسم در سطح بین‌المللی و با تمرکز بر بازارهای هدف است.

سایت گردشگری سلامت آریا درحال حاضر به چهار زبان انگلیسی، عربی، روسی و فارسی فعال است و اطلاعات مورد نیاز سفر پزشکی را به‌صورت کامل به تمام مردم دنیا ارائه می‌دهد.