آلینا از جنوب روسیه درباره‌ی عمل بینی در ایران و دستان هنرمند جراحش می‌گوید!

آلینا، مادر 31 ساله‌ی روس، یک زن قدرتمند و مستقل است که با وجود تمام سختی‌ها و چالش‌های زندگی، حفظ ظرافت و زیبایی را از یاد نبرده است. او برای انجام عمل جراحی بینی به ایران سفر کرد و در طول سفر با مشاهده‌ی کیفیت کار پزشکان و مقایسه‌ی هزینه‌ها تصمیم به تزریق ژل لب هم گرفت.

آلینا چگونه آریامدتور را پیدا کرد؟

هانا دوست صمیمی آلینا است که در دبی زندگی می‌کند. هنگامی که این دو دوست تصمیم به انجام عمل جراحی بینی گرفتند و با نزدیکانشان مشورت کردند، یکی از دوستان هانا که اهل ایران و ساکن دبی است، جراحان زبردست ایرانی را به او پیشنهاد داد.

آلینا و هانا به زبان روسی در گوگل درباره‌ی عمل جراحی بینی در ایران جستجو کردند و اولین سایتی که با آن مواجه شدند سایت آریامدتور بود.

خداحافظی با تمام ترس‌ها برای سفر به ایران

هانا برای ما پیغام فرستاد و تمام تردیدهای آلینا را با ما در میان گذاشت. به‌سرعت یکی از کارشناسان آریامدتور که مسلط به زبان روسی بود با او ارتباط برقرار کرد و با ارائه‌ی جزئیات کامل موفق شد اعتماد آلینا را جلب کند.

آلینا در ابتدا خیلی از سفر به ایران می‌ترسید و پر از استرس بود. بیش از همه درباره‌ی مهارت پزشک، عمل جراحی و مراقبت‌های پس از آن تردید داشت. به علاوه زمانی که آلینا و هانا قصد انجام جراحی داشتند درست وقتی بود که بخش جنوبی ایران به خاطر وقوع سیل تقریباً زیر آب بود.

دیدن فیلم‌های سفر مهمانان قبلی به خصوص سیسیلیا از نروژ و دیگر مهمانان اروپایی کمک بسیار زیادی برای ترغیب آلینا جهت انجام جراحی در ایران کرد. هم‌چنین کارشناس ما با فرستادن تصویر نقشه‌ی ایران توضیح داد که سفر درمانی آن‌ها در شهر تهران رخ خواهد داد، تهران در مرکز ایران قرار دارد و از وقوع سیل در امان است.

در سفر پزشکی آلینا چه گذشت؟

هنگامی که آلینا و دوستش به ایران آمدند، توسط مترجم درمانی در فرودگاه مورد استقبال قرار گرفتند و تا هتل همراهی شدند. آلینا برای تمام آن چه در انتظارش بود هیجان زیادی داشت.

اولین روز در تهران با انجام آزمایش در هتل شروع شد. سپس آلینا به دفتر شرکت آمد و با مدیر عامل آریامدتور صحبت کرد. آقای نصری درباره‌ی ایران و پزشکان ایرانی از جمله پزشک آلینا اطلاعات مفیدی به او داد.

بعد از آن آلینا و مترجم شرکت برای ملاقات با جراح پلاستیک و متخصص گوش، حلق و بینی به مطب او مراجعه کردند. با این‌که نگرانی بسیار زیادی درباره‌ی پزشکش داشت اما در اولین ملاقات با دکتر جای هرگونه نگرانی با اعتماد و دلگرمی عوض شد.

وقتی برای مشاوره‌ی اولیه رفته بودم به دست‌های دکترم دقت کردم و دیدم خیلی ظریف است. فهمیدم می‌خواهد مجسمه‌سازی کند. ما در روسیه به اصطلاح درباره‌ی چنین افرادی می‌گوییم که دست‌های الماسی دارند!

ما پس از عکاسی‌های لازم در کلینیک، آلینا را به ناهار دعوت کردیم. او می‌گفت که ناهار آن روز مثل مهمانی بود. البته که این بخشی از برنامه‌ی میزبانی آریامدتور از مهمانان عزیزمان است. بعد از صرف ناهار به پیاده‌روی رفتیم و از طبیعت پارک‌های شهر لذت بردیم.

روز بعد، روز جراحی آلینا بود. جراحی بسیار موفقیت‌آمیز بود و بدون هیچ مشکلی به پایان رسید. پوست صورت آلینا ضخیم و پره‌های بینی او پهن بودند. جراحی بینی بزرگ و گوشتی او کار هر کسی نبود، اما نتیجه‌ی عمل عالی شد.

یک ساعت بعد از عمل با ما از احساس و حال خوبش گفت و این‌که چقدر از همراهش رضایت داشت. همراهی که به عقیده‌ی آلینا فوق‌العاده بود و بسیار عالی از او مراقبت می‌کرد.

بینی آلینا جزو سخت‌ترین بینی‌هایی بود که هر کسی می‌تواند داشته باشد ولی ما حالا از تصاویر قبل و بعد عمل جراحی آلینا برای جذب بیماران استفاده می‌کنیم. تفاوتی که در چهره‌ی او دیده می‌شود باورنکردنی است.

آلینا با دیدن لب‌های زیبا و طبیعی زن‌های ایرانی و مهارت جراحان درباره‌ی قیمت تزریق ژل پرسید. او از آن همه تفاوت قیمت شگفت‌زده شد و تصمیم گرفت که انجامش دهد. آلینا به قصد جراحی بینی به ایران سفر کرده‌بود اما با تجربه‌ای مثبت از جراحی بینی در بیمارستان پاستور نو به علاوه‌ی تزریق ژل لب در کلینیک افشان به روسیه بازگشت.

فرم صورت آلینا بسیار متفاوت شده‌بود و ظاهرش را به کلی تغییر داده‌بود. همان‌طور که خودش هم امیدوار بود رویاهایش با کمک جراحان متخصص ایرانی به حقیقت پیوسته‌بودند.

رضایت سرشار آلینا از اعتماد به آریامدتور

در روز آخر آلینا را به دفتر شرکت دعوت کردیم و از نظرات و پیشنهادات او برای میزبانی از مهمانان پرسیدیم. هم‌چنین هدیه‌ای به رسم یادبود تقدیمش کردیم و عکس یادگاری گرفتیم.

هیچ چیزی نیست که از شما بخواهم تغییرش دهید. همه چیز حرفه‌ای پیش رفت و برای شما آرزوی موفقیت و مشتریان بیشتری می‌کنم چون لیاقتش را دارید. فکر می‌کنم شما در میان شرکت‌های گردشگری سلامت در ایران درجه یک هستید.

آلینا شخصیت شوخ و زودجوشی داشت، با مترجمان و تیم آریامدتور به راحتی ارتباط برقرار می‌کرد و حتی برای فیلمبرداری از روند درمانش داوطلب می‌شد. او از برخورد تیم ما شگفت‌زده شده بود و هیچ انتقادی نداشت چون به نظرش همه چیز بی‌نظیر بود.

آن‌ها مثل فرشته‌ها هستند و با شما مثل عضوی از خانواده‌شان رفتار می‌کنند. بسیار تحت تأثیر بودم که آدم‌ها چقدر می‌توانند مهربان باشند. شرکت آریامدتور خیلی به من اهمیت می‌داد. در کل من بسیار راضی هستم. ایران و به خصوص آریامدتور را به تمام دوستان و آشنایانم پیشنهاد خواهم داد.

طی ده روزی که آلینا، بیمار جراحی بینی در ایران اقامت داشت بی‌اندازه به کشور علاقه‌مند شده‌بود. او گفت که حتماً دوباره برمی‌گردد و از دیدنی‌های ایران لذت خواهد برد چرا که در آن زمان به استراحت بیشتری نیاز داشت.

مدتی بعد، هنگامی که برای پیگیری‌های پس از عمل درباره‌ی رضایت آلینا پرسیدیم او گفت:

دارم از بینی‌ا‌م لذت می‌برم.

و این جمله یکی از بهترین پاسخ‌هایی است که می‌توانیم از بیمار جراحی بینی در ایران و همه مهمانانمان پس از بازگشت به کشورشان دریافت کنیم. پاسخی که انگیزه‌ی ما را دوچندان می‌کند و از عملکردمان احساس غرور می‌کنیم.

از شما دعوت می‌کنیم تا تصاویر سفر آلینا به ایران را مشاهده کنید.

گالری تصاویر آلینا در ایران

Asset 2

بیماران ما درباره‌ی ما چه می‌گویند + ویدئو

مفتخریم که در کمتر از دو سال پذیرای بیمارانی از بیش از ۶۵ کشور دنیا بوده‌ایم.

ویدئو و روایت سفر بیماران‎مان را ببینید.

گردشگری سلامت آریا