آریامدتور پلت‌فرم گردشگری سلامت (مدیکال توریسم)، بستری برای جذب بیماران خارجی و معرفی آن‌ها به پزشکان و بیمارستان‌های با کیفیت ایرانی است. بیمارانی که به منظور دریافت خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی به ایران سفر می‌کنند. آریا مدتور درکنار خدمات درمانی برای بیماران، خدمات اقامتی و گردشگری را نیز توسط تامین‌کنندگان فراهم آورده است.

درحال‌حاضر بعضی از بیمارستان‌ها و پزشکان به‌صورت مجزا فعالیت‌هایی در جذب بیماران خارجی انجام می‌دهند، اما رقابت بالای بین‌المللی و پیچیدگی‌های بازاریابی در خارج از کشور سبب می‌شود این فعالیت‌های جزیره‌ای و تنها چندان موفقیت‌آمیز نباشد. درنتیجه لزوم یک سایت تخصصی برای معرفی حرفه‌ای خدمات دهنده‌های ایرانی در سطح جهان انکار ناپذیر است. ما در آریامدتور می‌کوشیم با تمرکز و استقاده از نیروهای متخصص بازاریابی دیجیتال، پتانسیل بالای ارائه‌ی خدمات پزشکی و زیبایی، ایران را به علاقه‌مندان به مدیکال‌توریسم نشان دهیم و همچنین با کمک آژانس‌های گردشگری، تسهیلاتی برای سفر آسان و با صرفه به ایران را مهیا کنیم.

هدف از ایجاد آریامدتور آسان کردن فرآیند گردشگری سلامت و یا توریسم درمانی در ایران است. ما در آریامدتور دو هدف اصلی را دنبال می کنیم:

  • بازاریابی خدمات درمانی و زیبایی

معرفی مناسب بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و پزشکان ایرانی در سطح دنیا با هدف جذب بیماران خارجی و گردشگران سلامت

  • آسان کردن سفر به ایران

تسهیل‌گری سفر به ایران برای بیماران خارجی با تعریف پکیج‌های متنوع سفر و با همکاری آژانس‌های گردشگری

هم‌اکنون زبان انگلیسی، عربی، روسی، دری و کردی وب‌سایت آریامدتور تکمیل است و به زودی زبان‌های ترکی آذربایجانی، اردو و فرانسوی به آن اضافه خواهد شد.

روند یک سفر درمانی در آریامدتور

پروسه کامل از حضور یک گردشگر سلامت در ایران

این مستند که به صورت اختصاصی توسط شرکت گردشگری سلامت آریا (آریامدتور) ساخته شده است، روایت دختر 20 ساله نروژی است که برای انجام عمل جراحی بینی خود به ایران سفر کرده است. این فیلم به‌صورت کامل پروسه‌ی مدیکال توریسم در ایران را به تصویر می‌کشد.

این دختر نروژی (سیسیلی) در ابتدا از طریق سرچ در موتورهای جستجو با وب‌سایت آریا مدتور آشنا شد و پس از بازدید از بخش‌های مختلف سایت و کسب اطلاعات از روند جراحی در ایران، با کارشناسان آریامدتور ارتباط برقرار نمود. سیسیلی با ارسال تصاویر و مدارک پزشکی و ارتباط با جراح مربوطه، تصمیم خود را برای انجام عمل در ایران گرفت. بعد از فراهم شدن مقدمات سفر اعم از ویزا، بلیط هواپیما، رزرو هتل، کلینیک، بیمارستان و … در روز مشخص طبق برنامه از پیش تعیین شده سیسیلی به فرودگاه ایران رسید. ادامه رویه حضور او در ایران تا زمان ترک کشور را می‌توانید در این ویدئو مشاهده کنید.

مزیت های رقابتی ایران

پزشکان برجسته و خوش‌نام، کیفیت بالا، قیمت مناسب

قیمت مناسب

هزینه‌ی خدمات پزشکی در ایران به نسبت به کشورهای توسعه‌یافته بسیار پایین‌تر و در مقایسه با کشورهای درحال توسعه رقابتی است. مهم‌ترین دلیل این قیمت‌های مناسب ضغف واحد پولی ایران در مقابل دلار است. کشور ما در دیرباز در چهارراه تجارت دنیا قرار داشته است و درحال حاضر در مجاورت بیش از ۱۰ کشور با جمعیت بیش از ۲۰۰ میلیون نفر است. کشورهایی که غالبا در زمینه‌ی پزشکی ضعیف هستند و بازار بالقوه‌ای برای ایران محسوب می‌شوند

کیفیت بالای خدمات

ایران دارای بیمارستان‌های مجهز و با کیفیتی است که از تجهیزات با تکنولوژی بالا استفاده می‌کنند و خدمات پزشکی و زیبایی با کیفیت بالایی ارائه می‌شود (تمرکز بر بخش خصوصی). تاریخ کهن و فرهنگ غنی در کنار آب و هوای چهار فصل کشور سبب شده است ایران جزو ۱۰ کشور برتر در زمینه ی جاذبه‌های توریستی باشد که می‌تواند جذابیت مدیکال توریسم در ایران را دو چندان کند.

پزشکان برجسته و خوش‌نام

پزشکان و اساتید زیادی در ایران فعالیت می‌کنند که در سطح جهان صاحب نام هستند و حسن‌شهرت‌شان به تصویر برند ایران در زمینه‌ی مدیکال توریسم کمک می‌کند. همچنین ایران به پایتخت جراحی بینی معروف شده است. دانشمندان و محققان ایرانی در بسیاری از رشته‌ها مثل درمان ناباروری و سلول‌های بنیادی در دنیا صاحب کرسی هستند و ایران در برخی از رشته‌های پزشکی در مرز دانش پیشروی می‌کند.

فیلم و ویدئو

آریامدتور پذیرای بیماران از سراسر دنیا می‌باشد. کشورهایی نظیر کانادا، استرالیا، ایتالیا، انگلستان، سوئد، فرانسه، عراق، بحرین، هند، آلمان، عمان و …

گالری تصاویر

کنگره گردشگری سلامت در ایران
نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی در عمان آوریل 2018

وبلاگ

شروع استارتاپ ها در گردشگری سلامت
نمایشگاه گردشگری تاپ ریزا

نمایشگاه گردشگری تاپ ریزا ۲۰۱۸ پاریس با حضور آریامدتور

شرکت گردشگری سلامت آریا در نمایشگاه تاپ ریزا در «پورت دو ورسای» پاریس منتظر شما است...

ویژگی‌های یک سایت استاندارد گردشگری سلامت برای بیمارستان‌ها

سایت گردشگری سلامت برای بیمارستان پایگاه مستقیم جذب بیماران خارجی از تمام دنیا است. آموزش راه‌اندازی سایت بین‌المللی بیمارستان به شکل اصولی و استاندارد...

حضور ایران در صنعت گردشگری سلامت کشور قطر

شرکت گردشگری سلامت آریا اولین شعبه خود را در قطر افتتاح نمود...

تاریخچه گردشگری سلامت

در این مقاله تاریخ گردشگری سلامت را از زمان‌های کهن تا به امروز دنبال می‌کنیم...
حضور آریامدتور در کارگاه گردشگری سلامت

آریامدتور به عنوان یک الگوی موفق ملی در کارگاه مهارتی گردشگری سلامت

شرکت گردشگری سلامت آریا در دوازدهمین کارگاه مهارتی گردشگری سلامت به عنوان نمونه موفق ملی در جذب و خدمات گردشگری سلامت معرفی شد.

وضعیت گردشگری سلامت در استان اردبیل

اردبیل با داشتن مرز مشترک با جمهوری آذربایجان و اشتراکات دینی، زبانی و قومی شرایط منحصر به فردی برای جذب گردشگر آذری دارد...

رشد چشمگیر گردشگری پزشکی در جهان

در سال ۲۰۱۵ درآمد توریسم سلامت ۷۰ میلیارد دلار تخمین زده شد. پیش‌بینی می‌شود طی پنج سال بعدی این رقم حداقل دوبرابر شود...
گردشگری سلامت آریا